ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16003462
nr 1600 3462
Tennram, 72x31 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:11:27
23/2 13:17:14
Kondition: slitage, skador
nr 1600 3462
Tennram, 72x31 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
måndag 26 februari 2024 |
23/2 13:17:14 | 1 | Vinnande bud |